Schelldent Logo, przezroczyste

Leczenie bólu bioder i stawów

W Schellent oferujemy skuteczny i bezpieczny zabieg tropokolagenem na ból biodra i stawów. Zabiegi są przeprowadzane przez lekarza chirurga. Przegląd badań klinicznych na temat leczenia bólu biodra przeczytasz w sekcji Ból biodra - podsumowanie badań klinicznych.

Czego dowiesz się z tego artykułu?

1. Jaki jest efektywny sposób na ból głowy
Zabieg tropokolagenem.
2. Gdzie możesz go wykonać
w Schelldent w Ciechocinku.
3. Kto go wykonuje
lekarz specjalista, chirurg.
5. Kto może się podjąć zabiegu?
osoby w każdym wieku z bólem biodra lub stawów.
6. Ile trwa zabieg leczenia bólu stawów
pół godziny.
7. Przeciwskazania
ciąża, laktacja. Konieczna konsultacja z lekarzem.
Opisz swój ból lekarzowi

Napięciowy ból głowy

Niestety, wraz z upływem lat, lub wskutek nieleczonych chorób, możemy zmagać się z przewlekłym bólem bioder i stawów. Bolesne bóle bioder i stawów komplikują nawet najprostsze czynności: wchodzenie po schodach, schylanie się, a nawet wstawanie z pozycji siedzącej jest znacznie trudniejsze gdy odczuwamy ból. Przyczyną jego powstawania mogą być również nieodpowiednio wykonywane ćwiczenia, zbyt duża lub zbyt mała aktywność fizyczna, niedoleczona grypa i nieprawidłowo zbilansowana dieta.

Przy zabiegach związanych z leczeniem bólu wykorzystuje się tropokolagen typu I pochodzenia wieprzowego. Jest to najlepiej przebadana substancja dostępna na rynku, która pobudza fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych. Stanowią one podstawę budowy macierzy zewnątrzkomórkowej i budują ścięgna, stawy, skórę a nawet chrząstki! Zabieg polega na wprowadzeniu podskórnie tropokolagenu w okolicy miejsca powstawania bólu w celu poprawy struktury włókien kolagenowych. Przejrzyj szczegóły badań naukowych potwierdzających skuteczność tej mody na stronie Leczenie Bólu w Ciechocinku - badania kliniczne o bólu biodra.

Ból biodra leczymy w Ciechocinku w Schelldent

Ogromną zaletą tego zabiegu jest fakt, że działamy u źródła bólu, zwiększając ilość kolagenu pobudzamy tkanki do jego produkcji. W wielu przypadkach pozwala to na całkowite pozbycie się bólu stawów i bioder. Ból stopniowo łagodnieje, a wsparty zostaje naturalny system odbudowy tkanek. Aby kuracja była skuteczna należy odbyć kilka zabiegów wykonywanych  w regularnych odstępach czasu. Po około miesiącu odczujemy pierwsze efekty, po trzech pozbędziemy się przewlekłego bólu, a po zaledwie pół roku całkowicie zapomnimy o wcześniejszych dolegliwościach. Jest to możliwe dzięki zabiegom z użyciem tropokolagenu typu I - ertyfikowanego produktu pochodzenia naturalnego marki GUNA.

Najlepiej jeśli opiszesz swoje objawy specjaliście, aby mógł spokojnie je przeczytać. Możesz to zrobić za pomocą formularza.


Godziny rejestracji

  • Cały tydzień
    12:00 - 18:00
  • Czwartek
    Zamknięte
    Weekend
    Zamknięte

Rejestracja

+48 501 303 278

Adres gabinetu