Schelldent Logo, przezroczyste

Leczenie fałd pod biustem

W Schellent skutecznie i bezpiecznie przeprowadzamy zabiegi regeneracji skóry, a do jednych z nich zalicza się eliminacja fałd pod biustem. Zabiegi są przeprowadzane przez lekarza specjalistę. Największą popularnością, oprócz zabiegu leczenia fałd pod biustem, cieszy cię zabieg redukcji zmarszczek.

Czego dowiesz się z tego artykułu?

1. Co jest wykorzystywane w zabiegu?
Tropokolagen.
2. Gdzie możesz wykonać zabieg
w Schelldent w Ciechocinku.
3. Kto go wykonuje
lekarz specjalista, chirurg.
6. Kto może się podjąć zabiegu?
osoby w każdym wieku.
7. Ile trwa zabieg leczenia fałd pod biustem
pół godziny.
8. Przeciwskazania
stan zapalny skóry, ciąża, laktacja, wysypka.
Wylecz fałdy pod biustem - umów się na konsultację

Wstęp do tematu leczenia fałd pod biustem w Ciechocinku


Leczeni fałd pod biustem nie jest łatwym zadaniem. Zacznijmy od tego, że musimy rozróżniać fałdy powstałe wskutek nadmiernego otłuszczenia organizmu, od fałd które są zwisająca i rozciągniętą skórą.

Rolująca się skóra czy pojawiające się na niej nierówności są jak najbardziej normalne, gdy schylamy się czy wykonujemy ćwiczenia. Jeśli jednak przytyjemy a nadmiar tkanki tłuszczowej zacznie osadzać się w okolicach brzucha i piersi, powstałe fałdy są skutkiem naszego przybrania na wadze. W takim przypadku pomoże odpowiednio zbilansowana dieta i zróżnicowana aktywność fizyczna.

Fałdy skórne tworzą się często po zrzuceniu dużej liczby kilogramów lub po ciąży - szczególnie u kobiet, które miały problemy z tarczycą. Nasza waga jest prawidłowa. Zmieniliśmy tryb życia, ale skóra nie wchłonęła się. Wiele osób, zarówno kobiet jak i mężczyzn, zmaga się z tym problemem. Fałdy skóry pod biustem odbierają pewność siebie kobietom, a przy zakładaniu bielizny czy stroju kąpielowego stają się jeszcze bardziej widoczne.

Leczenie fałd pod biustem za pomocą tańszego, skutecznego rozwiązania

Jeśli fałda stosunkowo niewielka nie musimy wydawać fortuny na zabieg chirurgiczny - warto przyjrzeć się rozwiązaniom oferowanym przez gabinety medycyny estetycznej (jednak wykonywanych przez licencjonowanych lekarzy). Najważniejszy jest pierwszy kontakt z lekarzem specjalistą który oceni, czy nadmiar skóry będzie w stanie wchłonąć się po wykonaniu odpowiedniego zabiegu. Taką konsultację proponujemy przeprowadzić w następujący sposób. Najpierw opisz swoją sytuację krótko w tym formularzu kontaktowym. Specjalista zapozna się z Twoim pytaniem, i jeśli jesteśmy w stanie pomóc, otrzymasz kontakt zwrotny. To wygodny sposób. Możesz też zadzwonić.

Najczęściej wykorzystywaną substancją do tego typu zabiegów jest tropokolagen typu I, który jest najbardziej zbliżony strukturalnie do kolagenu ludzkiego. Tropokolagen wstrzykiwany jest podskórnie w celu pobudzenia fibroblastów do wytwarzania większej ilości włókien kolagenowych. Wpływają one zbawiennie na jędrność i zdolności regeneracyjne skóry, dzięki czemu fałdy pod biustem stopniowo zanikają. Proces ten może potrwać kilka miesięcy i wymagać więcej niż jedną wizyty w gabinecie. Efekty naprawdę są tego warte! Co więcej, zabieg jest znacznie tańszy niż operacja usunięcia nadmiaru skóry.‍

Mezoterapia kolagenowa, strzykawka, produkty GUNA, fiolki
Leczenie fałd pod biustem innowacyjnymi metodami - tropokolagenem


Godziny rejestracji

  • Cały tydzień
    12:00 - 18:00
  • Czwartek
    Zamknięte
    Weekend
    Zamknięte

Rejestracja

+48 501 303 278

Adres gabinetu