Schelldent Logo, przezroczyste

Leczenie sińców pod oczami

W Schellent skutecznie i bezpiecznie przeprowadzamy zabiegi leczenia sińców pod oczami. Zabiegi są przeprowadzane przez lekarza specjalistę w klinice w Ciechocinku. Największą popularnością, oprócz zabiegu leczenia sińców i rozstępów, cieszy cię zabieg redukcji zmarszczek.

Kobieta naciska na skórę na udzie aby sprawdzić swój cellulit na skórze

Czego dowiesz się z tego artykułu?

1. Co jest wykorzystywane w zabiegu?
Tropokolagen.
2. Gdzie możesz wykonać zabieg
w Schelldent w Ciechocinku.
3. Kto go wykonuje
lekarz specjalista, chirurg.
6. Kto może się podjąć zabiegu?
osoby w każdym wieku.
7. Ile trwa zabieg leczenia sińców pod czami
pół godziny.
8. Przeciwskazania
stan zapalny skóry, ciąża, laktacja, wysypka.
Umów się na konsultację z lekarzem w kwestii leczenia rozstępów

Czym są rozstępy?

Skóra pod oczami należy do najdelikatniejszej i najcieńszej warstwy skóry znajdującej się na naszym ciele, przez co jest bardzo wrażliwa. Do tej partii twarzy produkowane są specjalne kremy mające za zadanie nawilżać i zniwelować opuchliznę oraz sińce pod oczami. Są jednak osoby u których dolina łez jest silnie unaczyniona i widoczna, co skutkuje  ciągłymi zapytaniami o to, czy aby na pewno nie jesteśmy zmęczeni. Jeśli jesteś jedną z tych osób i masz dość “umęczonego” i “posępnego” wyrazu twarzy, możemy Ci pomóc.

Zabiegi medycyny estetycznej są w tej chwili wszechstronnie wykorzystywane nie tylko wykorzystywane w celu modelowania twarzy, ale również w celu likwidacji niedoskonałość. Jedną z nich są sińce pod oczami które dodają nam lat i odbierają pewność siebie. Aby się ich pozbyć musimy wykorzystać sprawdzony zabieg, który będzie wykonywany przez lekarza specjalistę. Jest to szczególnie wymagane przy kuracjach okolic oczu, ponieważ to bardzo wrażliwy obszar i źle wykonany zabieg może mieć nieprzyjemne konsekwencje.

Tropokolagen odpowiedzią na problem z sińcami pod oczami

W Gabinecie Schlldent iniekcja wykonywana jest przez lekarza a nie kosmetologa, co więcej w celu leczenia sińców pod oczami wykorzystujemy świetnie przebadany preparat pochodzenia naturalnego, czyli tropokolagen typu I. Efekty są niesamowite i widoczne zaledwie po kilku dniach! Dzięki pobudzeniu fibroblastów do produkcji kolagenu znajdujących się w okolicy doliny łez, skóra staje sią napięta i jędrna. Sińce pod oczami stają się niewidoczne a twarz odzyskuje zdrowy i naturalny blask.


Mezoterapia kolagenowa, strzykawka, produkty GUNA, fiolki
Leczenie cellulitu innowacyjnymi metodami - tropokolagenem


Godziny rejestracji

  • Cały tydzień
    12:00 - 18:00
  • Czwartek
    Zamknięte
    Weekend
    Zamknięte

Rejestracja

+48 501 303 278

Adres gabinetu