Schelldent Logo, przezroczyste

Redukcja cellulitu

W Schellent skutecznie i bezpiecznie przeprowadzamy zabiegi redukcji cellulitu, oraz inne zabiegi regeneracji i naprawy skóry. Zabiegi są przeprowadzane przez lekarza specjalistę w klinice w Ciechocinku. Dużą popularnością, oprócz zabiegu leczenia fałd pod biustem i redukcji cellulitu, cieszy cię zabieg redukcji zmarszczek.

Kobieta naciska na skórę na udzie aby sprawdzić swój cellulit na skórze

Czego dowiesz się z tego artykułu?

1. Co jest wykorzystywane w zabiegu?
Tropokolagen.
2. Gdzie możesz wykonać zabieg
w Schelldent w Ciechocinku.
3. Kto go wykonuje
lekarz specjalista, chirurg.
6. Kto może się podjąć zabiegu?
osoby w każdym wieku.
7. Ile trwa zabieg redukcji cellulitu
pół godziny.
8. Przeciwskazania
stan zapalny skóry, ciąża, laktacja, wysypka.
Opisz problem cellulitu lekarzowi przez formularz

O leczeniu cellulitu w Ciechocinku


Ponad 85 % kobiet w wieku powyżej 21 lat ma cellulit. U mężczyzn występuje on znacznie rzadziej. Cellulit może rozwijać się niezależnie od wieku czy wagi, choć z wiekiem jest go coraz więcej. Zwykle pojawia się  na brzuchu, pośladkach i udach tworząc nieestetyczne wgłębienia.

Proces starzenia może sytuację jeszcze pogorszyć, ponieważ skóra traci elastyczność i wolniej się regeneruje. Cellulit powoduje zmianę struktury i napięcia ponieważ przebijają się przez drugą warstwę skóry, zwaną skórą właściwą, uszkadzając przy tym pasma i włókna kolagenowe.

Kolagen odpowiada za elastyczność i napięcie skóry, pomaga wzmocnić warstwę właściwą nadając jej napięcie i blask. Bardzo popularna stała się w ostatnim czasie suplementacja kolagenem w postaci proszku lub tabletek.

Niestety, suplementy te bardzo często nie są przebadane i zawierają śladowe ilości substancji czynnej - czyli kolagenu. Przyjmując kolagen doustnie, powinno się dostarczać go każdej partii naszego ciała, a nie w konkretne miejsca, w których powinien zadziałać. Niestety zmniejszamy w ten sposób jego skuteczność. Najlepszym rozwiązaniem będzie więc zabieg z użyciem tropokolagenu.

Najpierw opisz swoją sytuację krótko w tym formularzu kontaktowym. Specjalista zapozna się z Twoim pytaniem na temat możliwości leczenia cellulitu, i jeśli jesteśmy w stanie pomóc, otrzymasz kontakt zwrotny. To wygodny, szybki sposób dla obu stron. Możesz też zadzwonić w godzinach między 12:00 a 18:00 - cały tydzień oprócz czwartku, soboty i niedzieli. Numer telefonu to +48 501 303 278.

Mezoterapia kolagenowa, strzykawka, produkty GUNA, fiolki
Leczenie cellulitu innowacyjnymi metodami - tropokolagenem


Godziny rejestracji

  • Cały tydzień
    12:00 - 18:00
  • Czwartek
    Zamknięte
    Weekend
    Zamknięte

Rejestracja

+48 501 303 278

Adres gabinetu