dentysta ciechocinek

Nasz zespół
Stomatolog Ciechocinek

rtg-zeba-wloclawek
dentysta-ciechocinek

Poznaj nasz zespół!

Zapalenie przyzębia wywoływane jest przez płytkę bakteryjnąznajdującą się na obrzeżu dziąsła. Niektóre bakterie znajdujące sięw płytce uwalniają toksyny, na które organizm reagujestanem zapalnym. Zapalenie oraz występujące agresywnebakterie powodują zanik tkanki dziąsła.Dochodzi do powstania kieszonek dziąsłowych, któreobjawiają się krwawieniem np. podczas mycia zębów. Dziąsło może byćzaczerwienione i spuchnięte. Często zdarza się, że nie ma objawówlub występuje ich niewiele i choroba rozwija sięw sposób niezauważalny.

Zespół

chirurg-szczekowy-wloclawek

Imię Nazwisko

CHIRURGIA
This is some text inside of a div block.
ortodonta-ciechocinek

Imię Nazwisko

ortodoncja
This is some text inside of a div block.
asystentka-stomatologiczna-daria-sobierajska

Daria Sobierajska

CHIRURGIA
This is some text inside of a div block.
asystentka-stomatologiczna-nina-gientkowska

Nina Gientkowska

CHIRURGIA
This is some text inside of a div block.

Usługi

prywatny-gabinet-stomatologiczny-wloclawek

Zadbaj o swój uśmiech!

Wybierz najlepsze rozwiązanie dla swojego uśmiechu!Wybierz najlepsze rozwiązanie dla swojego uśmiechu!Wybierz najlepsze rozwiązanie dla swojego uśmiechu!Wybierz najlepsze rozwiązanie dla swojego uśmiechu!Wybierz najlepsze rozwiązanie dla swojego uśmiechu!

Umów się na wizytę i zadbaj o swój uśmiech w Schelldent

Gotowy na zmianę, która pozytywnie wpłynie na Twoje życie? W Schelldent zlokalizowanym w malowniczym Ciechocinku czeka na Ciebie zespół doświadczonych specjalistów stomatologii, gotowych zapewnić Ci opiekę na najwyższym poziomie. Skorzystaj z naszego łatwego procesu rezerwacji i umów się na wizytę już dziś, aby doświadczyć profesjonalizmu, nowoczesności i indywidualnego podejścia, które wyróżnia nasz gabinet.

Jak umówić się na wizytę?

Umówienie wizyty w Schelldent jest proste i wygodne. Skontaktuj się z nami telefonicznie, aby wybrać najdogodniejszy termin, lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Nasi specjaliści są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i zaplanować wizytę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Nie czekaj, aż problem stomatologiczny się nasili. Zadzwoń do Schelldent już dziś i zrób pierwszy krok w kierunku zdrowego i pięknego uśmiechu. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie w Ciechocinku, Toruniu, Aleksandrowie Kujawskim, Gniewkowie, Radziejowie, Włocławku, Inowrocławiu i okolicach. Twoje zdrowie i satysfakcja są dla nas najważniejsze.

Wypełnij formularz kontaktowy

Twoja wiadomość została wysłana!
Ups, coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.